YSense ile internette para kazanın. Detaylar için tıklatın😊

Hacer.93

Gümüş Üye
Katılım
2 Nis 2021
Mesajlar
334
Tepkime puanı
31
Baştan söylemek gerekirse buradan zengin olunmayacağı aşikar ama boş vaktiniz varsa, öğrenci iseniz ya da ek gelir istiyorsanız ve sizin için 200-300 tl gibi rakamlar önemli bir meblağ ise gün içerisinde bu siteye göz atabilirsiniz. şuradan https://www.clixsense.com üye olabilirsiniz.
Site de neler yapıyoruz:

1- anketler (surveys):
doldurduğunuz profile uygun anketler gelir. türkçedir. bazıları gün içerisinde süreli olarak gelir ve anında tıklamanız gerekir. geç kalınca gider. bazıları da gün içerisinde sabit anketler olur onları doldurup para kazanabilirsiniz. 0,65 dolar 0,75 dolar gibi rakamlar kazanıyorsunuz.

2-görevler (tasks) : burada size çeşitli görevler verir. ingilizcedir ingilizcesi iyi olanlar için öneriririm ama ingilizcesi olmayanlar için biraz zor gibi. bazıları google çeviri ile de yapabildiğini söylüyor.
örnek: bir müşteri temsilcisi ile müşterinin ses kaydını dinletir ve müşterinin problemi çözüldü mü? müşterinin cinsiyeti nedir vb sorular sorar. belirli bir yüzde ile doğru cevap verirseniz level atlarsınız ve daha kazançlı ve daha fazla görev alabilirsiniz. görev başı 0,03 0,05 gibi düşük meblağlar verir ama sayıca fazladır. 100-200 tane olabilir çoğu zaman.

3- referansı olduğunuz üyeler. başkalarını üye yaparsanız ve o üye aktif olup iyi çalışırsa onun gelirinde eksilme olmaksızın %20’si kadar siz de ekstra kazanıyorsunuz. üyeleriniz 100’ü geçerse %25’ini 200’ü geçerse %30’unu kazanıyorsunuz.

4-bunun haricinde oyunlardan, uygulamalardan vb. bir çok alandan ufak ufak kazanma şansınız mevcut. dediğim gibi boş vakti olanlar için değerlendirilebilir.
 
Üst