Youtube İle para kazanma

parasosyal

Yönetici
Yönetici
Youtube İle nasıl para kazanılır?
Youtube kanalınız ile para kazanmaya açmak ve para kazanmasını aktifleştimeniz gerek .
Youtube para kazanmaya nasıl açılır?
Youtube para kazanmaya açmak için 1000 abone ve 4 bin saat izlenme süresi gerekmektedir. Bunları karşıladığınızda youtubeden para kazanma aktif olmuş oluyor.

Youtubede para kazanmak için 4 bin saat izlenme oldu ama abone tamamlayamadım 😂

Hacer.93

Gümüş Üye
youtube da kanalım var, video da çekiyorum ama bu videoları düzenlemek için basit bir programa ihtiyacım var. böyle bir prgram bulabilirsem ben de 1000 abone ve 4000 izlenmeye ulaşabilrim :)

Gültekin

Yeni Üye
Youtube da başarılı olabilmek için hiç izlenmediğinizi düşünseniz bile sabırla paylaşım yapmaya devam ederseniz zamanla videolarınız izlenmeye başlayacak, takipçileriniz artacak ve para kazanmaya başlayacaksınız. Kaliteli ve ilgi çekici merak uyandıran yol gösterici popiler gündem içerikleri üretebilirseniz çok daha hızlı ilerlersiniz.

Nurullah

Altın Üye
Youtube İle nasıl para kazanılır?
Youtube kanalınız ile para kazanmaya açmak ve para kazanmasını aktifleştimeniz gerek .
Youtube para kazanmaya nasıl açılır?
Youtube para kazanmaya açmak için 1000 abone ve 4 bin saat izlenme süresi gerekmektedir. Bunları karşıladığınızda youtubeden para kazanma aktif olmuş oluyor.
İçerik üretmedikçe ve bunu tutturmadıkça, özgün veya çok farklı olması gerektiğini düşünüyorum aksi takdirde aboneler ve saatler boşa olacak