Youtube dan para kazanmak

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Kimin için: YouTube’da başarıya ulaşmak için teknoloji meraklısı bir genç veya karizmatik bir oyuncu olmanıza gerek yok.
Kazanç: Bu, kaç görüntüleme alabileceğinize bağlıdır. Her 1000 görüntüleme için yaklaşık 1-2 dolar kazanacaksınız. Ayrıca, özellikle size güvenen sadık bir kitle varsa, satış ortaklığı ve farklı stratejiler uygulayarak çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Maliyet: Videolarınızı oluşturmak için neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır; muhtemelen videolarınız için düzenleme yazılımı ve bazı kayıt ekipmanları (kaliteli bir kamera, mikrofon, aydınlatma kiti vb.) almanız gerekecek.
Aslında, bir kanal için iyi bir fikri olan ve sürekli olarak kaliteli videolar oluşturabilen herkes, YouTube’dan para kazanmaya başlayabilir.
Ayrıca, istemiyorsanız videolarda görünmeniz bile gerekmez.
Mesele şu ki, YouTube dünyanın en büyük ikinci arama motorudur. Milyonlarca insan bunu sadece eğlenceli videolar bulmak için değil, aynı zamanda her türlü şeyin nasıl yapacağını öğrenmek için de kullanıyor.
Yeterince büyük bir kitlenin olduğu konular hakkında videolar oluşturabildiğiniz sürece, YouTube’dan para kazanmaya başlamak için iyi bir şansınız olur.
 

Ahmet

Altın Üye
Katılım
15 Nis 2021
Mesajlar
503
Tepkime puanı
22
Youtube gerçekten iyi bir gelir kapısı, bilgilendirme için teşekkürler
 
Üst