Yeni M-Day Programı - FitR Metaverse Token (FMT) Çekiliş Sonuçları

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
557
Tepkime puanı
0Her M-Day katılımcısı, FitR Metaverse Token (FMT) M-Day listeleme etkinliğinde 5 basamaklı bir çekiliş numarası almıştır. Çekiliş sonuçları şu şekildedir:

Tur

Alım Satım Turu

Son Rakam

Kazanan Son Rakam

Kazanan Biletler

Son 1 Rakam

- 0
Son 2 Rakam

32 99

681
Son 3 Rakam

253

34
Son 4 Rakam

3788

4
Son 5 Rakam

10816

1
Toplam Kazanan Bilet

720

Tüm kazananları tebrik ederiz!Listeleme Bilgileri:

MEXC, İnovasyon Bölgesinde FitR Metaverse Token (FMT) projesini listeleyecek ve FMT/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Zaman çizelgesi aşağıdaki gibidir:

FMT/USDT Alım Satımı: 24 Ekim 2022 15.00 (TSİ)
Etkinlik tokenlerinin sayısı, FMT gönderi listesinin tam dolaşımını temsil etmez. Bu tokenin likiditesini artırmak için proje ekibi, likidite yönetimi olarak yeterli miktarda USDT ve FMT yatıracaktır.

Katılımınız için teşekkür ederiz!Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst