Yeni Kullanıcı Özel: 15.000$ Değerinde XEN Kazanmak için Kayıt Olun, Alım Satım Yapın ve Para Yat...

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0MEXC, yeni kullanıcılara özel etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor! Yeni kullanıcılar, hesap açıp, ilk para yatırma ve alım satımlarını gerçekleştirerek ekstra özel bir ödülün tadını çıkarabilirler!

Etkinlik Tarihi: 4 Kasım 2022 15.00 - 8 Kasım 2022 15.00 (TSİ)


Katılım:

Etkinlik süresi boyunca bir MEXC hesabı açın.
Etkinliğe başarıyla katılmak için Google formunu doldurun: > https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkStWvV5aNmrsLa-tvBfnPEHS3likJhqCv_QStt-KEHfz55g/viewform <

Ödüllerin tadını çıkarmak için aşağıdaki iki görevi tamamlayın!Etkinlik 1: 5.000$ XEN Ödül Havuzundan Pay Kazanmak için MEXC'deki İlk Para Yatırmanızı Gerçekleştirin!

Etkinlik süresi boyunca, 50 USDT'den az olmayan net para yatırma miktarı ile herhangi bir spot dijital varlık yatıran yeni kullanıcılar, net para yatırma miktarıyla orantılı olarak toplam 5.000$ değerinde XEN ödül havuzunu paylaşabilir.

Hemen Para Yatırmak İçin Buraya Tıklayın >>Etkinlik 2: 10.000$ XEN Ödül Havuzundan Pay Kazanmak için İlk Alım Satımınızı Gerçekleştirin!

Her yeni kullanıcı, aşağıdaki görevleri tamamlayarak 10.000$ değerindeki XEN ödül havuzundan pay alabilir:

MEXC hesabı açın (eğer yapmadıysanız)
XEN/USDT, BXEN/USDT, MXEN/USDT, FMXEN/USDT, veya DCXEN/USDT spot işlem çiftlerinde minimum toplam 300 USDT işlem hacmine ulaşın.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Hesabınızda herhangi bir dijital varlıktan minimum 100 USDT bakiyesine sahip olun.
*Her kullanıcının aldığı ödüller, etkinlik sırasındaki bireysel işlem hacmiyle orantılıdır.Hüküm ve Koşullar

Tüm katılımcılar etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için Google Formu'nda UID numaralarını doldurmalıdırlar. Aksi takdirde ödüllerden yararlanamayacaklardır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
Etkinlik 1 ve 2'nin ödülleri, görevlerin tamamlanmasının ardından birlikte alınabilir. Ödüller yalnızca etkinlik sırasında hesap açan yeni kullanıcılar için geçerlidir.
XEN ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir.
XEN ödüllerinin miktarı, dağıtım sırasında MEXC Global'deki gerçek zamanlı XEN/USDT fiyatına bağlıdır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
MEXC Global, herhangi bir uygunsuz davranış için herhangi bir katılımcıyı derhal diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst