Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

Hacer.93

Gümüş Üye
Katılım
2 Nis 2021
Mesajlar
277
Tepkime puanı
29
freelogodesing
Bu site de logonuzun katagorisini belirleyip Get startet butonuna tıklayın karşınıza binlerce logo çıkacak, beğendiğiniz bir logoyu seçiyoruz logomuz ekrana geliyor. Ekranda editleme seçenekleri var logoya bir şeyler ekleyip çıkarabilirsiniz. İşleminiz bittiğinde ücretsiz indirebilirsiniz.
canva
Bu sitemiz de afiş logo ınstagram gönderisi youtube kanal resmi gibi şeyler de yapabiliyorsunuz. Katagorilerden birine tıklayın örneğin logo olsun yine, birçok logo geliyor ekrana ordan hoşunuza giden birini seçip düzenleyebilirsiniz. Sağ üstte indire tıklayıp PNC olarak indirebilirsiniz.
hatchful.shopify
Bu sitenin de kolay bir arayüzü var logo yapması çok basit. Ekranın ortasındaki get startet butonuna basıyoruz o tuşa bastıktan sonra yine karşımıza katagoriler çıkıyor, katagorimizi seçtikten sonra logonun türünü belirliyoruz next diyoruz sıradaki adımda ise logonun ismini belirliyoruz. Son olarak logomuzun nerede kullanılacağını soruyor onu da seçiyoruz. bu işlem bittikten sonra bize uygun logo seçeneklerini sunuyor, uygun logoyu seçip editleme sayfasına yönlendiriyor. Orada editleme işlemlerini yapabilirsiniz. next'e tıklayıp logoyu bitiriyoruz ekranda çıkan Download logo butonuna tıklayıp indirme işlemini gerçekleştiriyoruz.
 

Burak

Altın Üye
Katılım
20 Nis 2021
Mesajlar
500
Tepkime puanı
5
Ücretsiz yapan var mıymış cidden iyiymiş
 
Üst