Twitch Partner Programı

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Bu program videolarınızı izleyen kişilerin kanalınıza abone olmasını sağlar ve bu işten para kazanırsınız. Kazancınızı Twitch ile paylaşmanız gerekir bunun için. Ama bu program neticesinde kanalınıza abone olan kişiler videolarınızı o ay izlemese bile yine de para kazanırsınız. Bu programla kendi ürünlerinizi de daha kolay satabilir, video kalitenizi artırabilirsiniz.
Aylık 5 dolar ödeyerek kanalınıza abone olan kişiler de bu ödeme sonucunda sadece ödeme yapan kişilerin izleyebileceği ekstra videoları izleyebilir, sizle özel olarak sohbet edebilirler. Hatta abone olan kişilerin kullanabileceği özel emojiler bile mevcut.
 

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Twitch’te şu anda 1.7 milyon video yayıncısı var ve 12.000 civarında partner var. Yani partner olmak öyle sandığınız gibi kolay değil, ancak Twitch partner olmak için neler yapmanız gerektiğini detaylı bir biçimde size anlatıyor. Kısaca “izleyenlerle sohbet etmek, sağlam bir takipçi kitlesi oluşturmak, kalabalık içinden sıyrılmak için yaratıcı yöntemler bulmak” partner olma şansınızı yükseltir.
 

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Partnerlik başvuru sayfasındaki temel önşartlar ise şöyle:
  • Canlı olarak oynanan bir oyunu en az 500 kişi izlemeli.
  • Haftanın belirli saatlerinde en az 3 yayın yapılmalı.
  • Twitch’in hizmet kullanım şartlarına tam riayet edilmeli
 

Hacer.93

Gümüş Üye
Katılım
2 Nis 2021
Mesajlar
334
Tepkime puanı
31
para kazanmak için belli bir abone sayısı gerekiyor mu
 
Üst