Satış Ortaklığı Yaparak İnternetten Her Ay 1000’lerce TL Para Kazanmanın Sırları

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Satış ortaklığı kazanç modelinin ne olduğunu kısaca özetleyecek olursak;
Ürün sahibi olmamıza gerek kalmadan başkalarının ürünlerinin tanıtımını yaptığımız ve bulduğumuz müşterilere bu ürünlerin satışını yaptığımız kazanç modeline SATIŞ ORTAKLIĞI denir.
Ürün, ödeme altyapısı, müşteriyle iletişim, ürün teslimatı, iade süreci gibi aklınıza gelebilecek her türlü sorumluluk ürün sahibine aittir. Satış ortağı olarak bizim tek görevimiz, bu ürünleri satın alacak müşterileri bulmak ve bu müşterileri ürünlerin satış sayfalarına yönlendirmektir.
Satış ortaklığı sistemi kişiye özel verilen linkler üzerinden işler. Sisteme kaydolarak seçmiş olduğumuz ürünle ilgili bir satış ortaklığı linki talep ederiz. Daha sonra bu satış ortaklığı linkini çeşitli reklam kanallarında kullanarak çektiğimiz trafiği ürünün satış sitesine yönlendiririz.
Bizim satış ortaklığı linkimiz üzerinden ürünün satış sitesine giden müşteri ürünü satın aldığı anda sistem bu müşterinin bizden geldiğini anlar. Ve bize komisyon verir… Bu komisyon oranları dijital ürünlerde ortalama %50 oranında olup %75’e kadar yükselmektedir.
Fiziksel ürünlerde ise %8-15 oranında bir komisyon oranı mevcuttur. Örneğin, dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon sitesinde satış ortaklığı yapar ve fiziksel ürünler satacak olursanız alacağınız komisyon oranları bu seviyede olacaktır.
 

Ahmet

Altın Üye
Katılım
15 Nis 2021
Mesajlar
503
Tepkime puanı
22
Bilgiler için size teşekkür ederim
 

Hacer.93

Gümüş Üye
Katılım
2 Nis 2021
Mesajlar
334
Tepkime puanı
31
güzel fikir, hangi markalar satış ortaklığı yapıyor nasıl yapıyor araştırmak lazım
 
Üst