Satış ortaklığı nedir? Satış ortaklığından ne kadar para kazanılır?

Admin

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Katılım
1 Nis 2021
Mesajlar
133
Tepkime puanı
37
Satış ortaklığı nedir?
adından anlaşılacağı gibi satışa ortak olmak anlamında kullanılır. Satış ortaklığı internet sektöründe çol büyük öneme sahiptir bunun en temel nedeni çok basit şekilde satış ortaklığının bulunabilmesi bir link ile direk internet üzeri birinin ürününü satabiliyorSunuz. Buda satış ortaklığının avantajlarını size sunmuş oluyor.

Satış ortaklığı ne kadar para kazandırır?

Bu konuda net bir rakam vermek gerçekten yanlış olur. Nedeni ise satış ortaklığı aslında asıl amacı şudur kazan kazandır mantığı ile çalışır. Nasıl yani?
Şimdi siz %5 lik kar veren bir ürünün satışını satış ortaklığı ile yapıyorsunuz varsayalım bu ürünün fiyatı 100 tl olsun. Siz bu üründen günde 10 tane satarsanız 50 tl kar elde etmiş olursunuz.
Bu yüzden satış ortaklığının kazancı bu kadardır asla denilemez. Ama şunu net söyleyebiliriz ne kadar reklam alanınız genişse o kadar para kazanılır. Yani siz ne kadar satış yapabilirseniz o kadar çok kazanırsınız.
Satış ortaklığının bir diğer güzel tarafı üyelikli satış ortaklığı peki neden? Şimdi siz birinç üye ettiğiniz zaman bu kişi siz ölene kadar site kapanana kadar o siteden ne alırsa alsın sizin için kar oluyor. Bu yüzden satış ortaklığı yaparken bu gibi satış ortaklıklarını tercih etmeniz sizin için çok daha kazançlı olacaktır 😊
65
 
Üst