Sanatınızı satın

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Kimin için: Her türden sanatçı, fotoğrafçı vb.
Kazanç: Becerilerinize bağlıdır, ancak büyük olasılıkla ayda birkaç yüz dolar; alternatif olarak, bundan bir iş kurabilir ve önemli ölçüde daha fazlasını yapabilirsiniz.
Maliyet: Tabii ki önemli ölçüde farklılık gösterecektir, fakat sanatınızı yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz malzemeler dışında yok. Alternatif olarak, onu bir işletmeye dönüştürmek ve sanatınızı satmak için bir web sitesi / e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, hacmine bağlı olarak para yatırmanız gerekir.
Ne yaparsanız yapın (resim, çizim, heykel, fotoğrafçılık vb.) Onun için bir pazar var. Sanat satarak bir servet kazanamayabilirsiniz, ancak bir sanatçıysanız her ay fazladan para kazanmanın harika bir yoludur.
Bununla birlikte, daha önce de bahsettiğim gibi, doğru ambalajla, doğrudan bir iş kurabilir ve sanat satarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz.
Seçenekleriniz şunlardır:
  • Sanatınızı Etsy gibi çeşitli platformlarda minimum başlangıç maliyetiyle satın.
  • Bir e-ticaret mağazası oluşturun, ürünlerinizi doğrudan satın ve bir iş kurun.
Sürdürülebilir bir e-ticaret mağazası inşa etmek için, sanatınızı paketleme ve pazarlama şekliniz büyük bir fark yaratacaktır. Örneğin, mağazanızı benzersiz, kullanıma hazır hediyeler kaynağı olarak pazarlayabilir veya tasarımınızı tişörtler, kahve fincanları gibi her tür üründe kullanabilirsiniz.
 

Ahmet

Altın Üye
Katılım
15 Nis 2021
Mesajlar
503
Tepkime puanı
22
Güzel fotoğraf çekebilirim bunu düşünecem
 
Üst