Sadece Referans Kodu ile Kaydolarak 5dk'de 69 Lira Kazan

Katılım
4 Şub 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhaba Legion Network adında bir coinin uygulaması var. Görevler yaparak, oyun oynayarak en önemlisi referans paylaşarak coin kazanabiliyorsunuz. LGX adında coinleri mevcut coinmarketcapte bulabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda hem siz, hem de referans kodunun sahibi 5 dolar kazanıyor. Görevler yaparak ve uygulama içindeki oyunları oynayarak 20 dolardan fazla kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Buyrun anlatayım.

1- 5 dolar kazanmak için Link'e tıklayarak uygulamayı indirip referans koduyla qf7xGp5D6Tt4 üye olmanız gerekiyor. (Referans kodsuz üye olursanız 5 dolar gelmiyor.) Sol üstte profilinizden claim rewards bölümünde kazandıklarınızı görebilirsiniz.
2- Refer to Earn bölümünde / işaretinin sağındaki sizin referansınızdır. Bluestacks çoklu oturum yöneticisi ile yeni oturum açıyorsunuz, modem arayüzünüzden modemi yeniden başlatın veya prizden fişi çekin bir süre, sonra geri takın, ip adresiniz değişsin.
3- Yeni oturumlar ve yeni hesaplar açarak üye olun kaydolduğunuz hesap başına 5 dolar yeni hesabınıza 5 dolar ana hesaba yani toplam 10 dolar kazanın.

Kazandığınız coinleri 1 martta çekebiliyorsunuz o zamana kadar boş durmayın görev ve oyunlar oynayın, sosyal medyada paylaşıp başka kişileri üye yapın. Kazancınızı katlayın. Bol kazançlar.
 

Ekli dosyalar

Üst