Reklam izleyerek para kazanmak

Merhaba reklam izleyerek para kazanmak isterseniz linki bırakıyorum detayli bilgi için inceleyebilirsiniz....Kazançlarınız neredeyse sınırsızdır ve bilgisayarınızın veya telefon önünde geçirdiğiniz zamana bağlıdır. Günde ortalama 3-5 saat çalışarak, hesabınıza 50 $ ila 300 $ veya daha fazla ödeme alabilirsiniz .

Kazanılan tüm fonlar çalışanın kişisel hesabına kaydedilir ve 1 saat içinde hesabınızdaki talep üzerine banka kartınıza veya elektronik hesabınıza ödenir .

Site linki

Admin

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Hocam bu siteler güvenli değil kullanmanızı tavsiye etmem

Mali0742

Yeni Üye
Merhaba reklam izleyerek para kazanmak isterseniz linki bırakıyorum detayli bilgi için inceleyebilirsiniz....Kazançlarınız neredeyse sınırsızdır ve bilgisayarınızın veya telefon önünde geçirdiğiniz zamana bağlıdır. Günde ortalama 3-5 saat çalışarak, hesabınıza 50 $ ila 300 $ veya daha fazla ödeme alabilirsiniz .

Kazanılan tüm fonlar çalışanın kişisel hesabına kaydedilir ve 1 saat içinde hesabınızdaki talep üzerine banka kartınıza veya elektronik hesabınıza ödenir .

Site linki
Hocam site ödeme yapmıyor benim kaç bin dolarım vardı üstüne hesabım Silindi ve ismi değişik Bunu nasıl yaptılar bilmiyorum mesela bende xlmoney olarak gözüküyor kazancı yurtdışına göre normal olduğu İçin ödeme yapıyor sanıyoruz Çünkü yurt dışına göre 0.05 Dolar bize 40kr bize fazla olduğunu Biliyoruz size tavsiyem kullanmayın Kullandırtmayın (sigara reklamı gibi oldu :D)

Burak

Altın Üye
Hocam güvenilir değil dediyse bitmiştir