Oyun Skin Alım Satımı ile internette Para Kazanma

Hacer.93

Gümüş Üye
Katılım
2 Nis 2021
Mesajlar
277
Tepkime puanı
29
Oyunların hayatımızda önemli bir yeri var. Birçok kişinin telefonundan ya da bilgisayarıdan online oyun oynadığını biliyoruz. Bunu paraya çevirebilirsiniz?
Online oyunlarda hesap ve itemlerin satıldığını biliyorsunuzdur. Siz de oyun hesapları ya da itemlerini alıp satarak internetten para kazanabilirsiniz. Bunlardan biri de skin alım satımı.
Skin nedir? Skin, oyunlardaki itemlerin yani silah ve diğer materyallerin görselliklerini değiştiren tasarımlardır. Yani itemler olduğundan daha farklı daha güzel görünmektedir. Bir ayrıntı var ürünlerin özellikleri değişmiyor sadece görünüşleri değişiyor.
Örneğin CS:GO’da SSG 08 adlı bir silah var. Bu silahın birçok skini var. Bu skinleri silaha uyguladığınızda silahın görüntüsü baya değişir ve ilgi çekici olur. Tabi ki silahın işleyişi ve özellikleri aynı. Skin, silaha ekstra bir üstünlük katmıyor.
Özelliği değişmiyorsa neden para veriliyor? Oyunu sevenler, oyunda prestij kazanmak, karizmatik görünmek için bu özellikleri alıyorlar.
nasıl para kazanacağız?
Steam market isimli siteye girip, skinleri takip edeceksiniz ve fiyatlar uygun göründüğünde alacaksınız fiyat yükseldiğinde de satacaksınız. Aynı borsa gibi.
 
Üst