Online kurs oluşturun

Nurullah

Altın Üye
Kimin için: Öğretilebilir bir beceriye sahip herkes.
Kazanç: Kursunuzun ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak çok fazla potansiyel vardır. Bazı insanlar online kurs satarak milyonlar kazanıyor.
Maliyet: Halihazırda sahip olduğunuz donanıma bağlı olarak birkaç yüz dolar.
Uzaktan eğitim endüstrisi kesinlikle çok büyük ve mesele şu ki, büyümeye devam ediyor; aslında, endüstrisinin 2025 yılına kadar yaklaşık 330 milyar dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor.
Şirketler, çalışanlarının becerilerini daha da geliştirmek için bunları kullanır, bireyler, bunları yeni beceriler öğrenmek için kullanır ve elbette okullar, öğrencilerinin öğrenmesini kolaylaştırmak için bunları kullanıyor.
Ve çok sayıda insan, online kurslar oluşturup satarak çok para kazanıyor. Aslında, en çok kazanan birçok blogcu için online kurslar en büyük gelir kaynaklarından bazılarıdır.
Dolayısıyla, başkalarının da öğrenmek isteyeceği herhangi bir beceri veya bilgiye sahipseniz; yemek yapmak, SEO, web tasarımı, fotoğrafçılık veya aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey olabilir.
Ne öğretebileceğiniz konusunda bir fikriniz olduğunda, Udemy gibi platformlarda bulunan online kursları arayarak pazarı kolayca araştırabilirsiniz.

Ahmet

Altın Üye
Ben iyi araba kullanıyorum ama bunun onlinei olmaz bence

Burak

Altın Üye
Bir yeteneğiniz varsa bunu aktarın