Online danışman olun

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
458
Kimin için: İnsanlarla arası harika olan ve bir konuyu başkalarına rehberlik etmeye ve onlara danışmaya yardımcı olacak kadar iyi bilenler.
Kazanç: Kanıtlanmış bir sicile sahip iyi bir danışman, birkaç saat boyunca kolayca binlerce dolar isteyebilir. Ancak bunlar en iyinin iyisidir; yine de, online danışmanlık işinizi büyütürken ve daha fazla insan sizi tanımaya (ve size güvenmeye) başladıkça, birkaç saat boyunca birkaç yüz dolarlık bir ücret alabileceksiniz.
Maliyet: İdeal olarak, en azından insanların siz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi alabileceği ve size ulaşabileceği bir web sitesi oluşturmanız gerekir.
İnternetten çok para kazanan blog yazarlarının çoğu, genellikle paralarını 3 ana kaynaktan kazanır:
  • Satış ortaklığı.
  • Dijital ürünler, özellikle online kurslar.
  • Ve son olarak, danışmanlık hizmetleri.
Bunun nedeni, danışmanlık hizmetlerinin onlara çok para kazandırabilmesi ve zamanlarının çok azını almasıdır.
 

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
458
Peki danışmanlar tam olarak ne yapıyor?
Kısacası, diğer taraflara stratejik tavsiyeler sunarlar. Örneğin, deneyimli bir pazarlamacı, bir işletmenin pazarlama planını hazırlayıp çalıştırmasına ve pozitif bir yatırım getirisi oluşturmasına yardımcı olmak için çalışır. Veya bir müşteriye veya şirkete herhangi bir yasal sorunu tanımlamasına ve çözmesine yardımcı olacak bir hukuk danışmanı.
Ancak, iyi bir hizmet sunabilmek için yaptığınız işte çok iyi olmanız gerekiyor; ve sadece bu da değil, aynı zamanda insanlarla konuşma ve onlara rehberlik etme konusunda da iyi olmanız gerekir.
 
Üst