Ödeme Kanıtlı Güneş Enerjisinden Para Kazanmak 2022

Katılım
12 Mar 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhaba;Normalde bu tür sistemler şahsen pek güvendiğim sistemler arasında yer almıyor. Fakat arkadaşlarımın, akrabamın başarılı çekim talebinin ardından bende üye olma kararı aldım. Üye olduktan bir süre sonra 200tl çekim talebim aynı gün içerisinde hesabıma yansıdı. Para çekerken %10 kesim yapıyor. Yani 223tl 'lik çekim talebim, 200 küsür tl olarak banka hesabıma yansıdı.

Ödeme kanıtı için bakabilirsiniz => https://www.kisiselbilgi.com/gunes-enerjisinden-para-kazanmak-odeme-kanitli-2022/

Referansımla üye olmanız size hiç bir şey kaybettirmez, hatta referansımla üye olursanız, ekstra daha fazla kazanmanız mümkün olabiliyor.


Referanslı link: https://mobile.valeroenergy.me/#/pages/register/register?queryCode=NH3AS


Referanssız link: https://mobile.valeroenergy.me/Sistem, sizin adınıza bir güneş paneli alındığını ve bu panel üzerinden her gün para kazandığınızı aktarıyor. Üye olduğunuzda öncelikle bedava 50tl kazanabileceğiniz küçük bir güneş paneli veriyor size. Minimum çekim limiti ise 80tl. 2 ayrı güneş paneli var, birisi 300tl diğeri 880tl olmak üzere. 300tl lik güneş paneliyle ayda 429tl kazanılıyor, 880tl lik güneş paneliyle ayda 1320 tl kazanılıyor. Her 1 güneş panelinden en fazla 3 adet alabiliyorsunuz. 1 defa aldığınızda başka almanıza gerek kalmıyor, her ay kazanabiliyorsunuz.Kayıt olmadan önce biraz araştırma yaptım, herhangi bir şikayet v.s. göremedim. Yarın bir gün sıkıntıya girer mi bunu bilemiyorum.Saygılarımla.
 
Üst