MEXC, XRP Sahiplerine Flare Network (FLR) Airdrop Programını Destekleyecek

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0


MEXC, XRP sahiplerine Flare Network (FLR) airdrop programını destekleyecek ve anlık görüntü tarihinde kullanıcıların elindeki XRP'lere dayalı olarak FLR airdroplarını dağıtacaktır.

Detaylar aşağıdaki gibidir:

Anlık Görüntü Tarihi: 12 Aralık 2020 03.00 (TSİ)
Airdrop Oranı: 1 XRP: 0,1511 FLR


Songbird, Flare için Canary ağıdır ve iki farklı aşaması vardır. Flare piyasaya sürülmeden önce Songbird, Flare Time Series Oracle, StateConnector ve F-Asset sistemleri ve ağ mimarisinin devam eden testlerinde etkili olacaktır. Flare'in lansmanından sonra Songbird'ün, yeni F-Asset'lerin dahil edilmesi, FTSO'daki değişiklikler, F-Asset sistemleri veya diğer ağ değişiklikleri gibi Flare'de yönetim kaynaklı değişiklikleri test etmek için uzun vadeli bir ağ olması amaçlanıyor. MEXC, uygun XRP sahiplerine Songbird (SGB) dağıttı.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki makaleye göz atın: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4408985360409

Daha fazla bilgi edinin:

Exchange İş Ortakları için Flare Ağ Güncellemesi: https://flare.network/update-for-exchanges/

Flare Token Dağıtımı Etkinliği: Exchange Destek Güncellemesi: https://flare.network/tde-exchange-support/

Desteğiniz için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst