MEXC X Qatar 2022 Token Özel: 55.420.716.301.393 FWC Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım ...

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
557
Tepkime puanı
0MEXC, Qatar 2022 Token Topluluğuna Özel Davet Etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Toplamda 55.420.716.301.393 FWC sizleri bekliyor!MEXC Qatar 2022 token (FWC) projesinin MEXC'de listelenmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen resmi duyuruya göz atın.


Etkinlik Tarihi: 26 Kasım 2022 11.00 - 30 Kasım 2022 19.00 (TSİ)Katılım:

I. 22.168.286.520.557 FWC Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler, aşağıdaki 3 adımı tamamlayarak 22.168.286.520.557 FWC ödülünden pay kazanabilirler:

Davet edenler (siz) etkinliğe katılım için kayıt formunu doldurmalıdırlar:>>Bağlantı<<
Davet edenler (siz) arkadaşlarını davet etmek için buraya tıklayarak davet bağlantısı oluşturabilirler.
Davet edilen kullanıcılar, davetinin geçerli sayılabilmesi için aşağıdaki 2 adımı tamamlamalıdırlar.
En az 300 USDT spot işlem hacmine ulaşılmalı. Hemen Alım Satım Yapın.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Hesabında minimum 100 USDT değerinde herhangi bir dijital varlık bakiyesine sahip olunmalı.
*Ne kadar çok kişi davet ederseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız!

Koşulları karşılayan her bir kullanıcı için ödül = Her Bir Kullanıcının Başarılı Davetli Sayısı / Tüm Geçerli Kullanıcıların Toplam Başarılı Davetli Sayısı * 22.168.286.520.557 FWCII. Davetlilere Özel Ödül: 33.252.429.780.836 FWC Ödülü Sizleri Bekliyor!

Etkinlik süresi boyunca yukarıdaki MEXC hesabı açma, alım satım yapma ve elde tutma görevlerini tamamladıktan sonra, davetliler 33.252.429.780.836 FWC ödül havuzundan pay kazanabilirler.

*Ödüller, her uygun kullanıcının spot işlem hacminin toplam spot işlem hacmine oranına göre dağıtılacaktır.Hüküm ve Koşullar

Tüm davet edenler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için Google Formu'nda UID numaralarını doldurmalıdırlar.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız ya da ajans bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
FWC token ödülleri, etkinliğin sona ermesinden sonraki 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir
Bu Qatar 2022 token Özel Davet etkinliğinden ödül kazanan davetliler, diğer Özel Davet etkinliklerinden katılım ödülü alamazlar.
Önceki Özel Davet etkinliklerinde ödüllendirilen davetlileriniz, bu etkinliğin davetli referans ödüllerine uygun olmayacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst