MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlatıyor!

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlatıyor!


MEXC vadeli işlemleri ile birlikte pek çok kullanıcı için büyük avantajlar meydana geliyor.

Elde edilen iş geliştirme çabaları sonucunda sizler de yıllık olarak %1200 miktarında büyüme oranı elde edebilirsiniz.
Bu alanda küresellik kategorisi dahilinde ilk onda yer alan firma gurur ve mutluluk içerisinde bulunmaktadır. Meydana gelecek olan sıfır piyasa yapıcı işlem ücreti etkinliği kullanıcıların tüm vadeli işlem tipleri içerisinde geçerli oluyor.

Planlanan başlangıç tarihi: 1 Aralık 2022 saat: 03.00 (TSİ)

Tüm vadeli işlemler çiftlerinde piyasa yapıcı işlem ücreti etkinliğinin bitiş tarihi hakkında bilgi bulunmamakta olup bu durum ek bir duyuru ile duyurulması planlanıyor.

Bu platformu yakından takip ederek meydana gelecek duyuruları erkenden öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan linke tıklayarak her kullanıcı MEXC borsası ailesi içerisinde yerini alabilir. Çeşitli yarışmalara katılarak çeşitli ödüller kazanma şansına sahip olabilir.


Eğer ortam üzerinde henüz yeni bir kullanıcıysanız bu platforma dair çeşitli bilgiler öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst