MEXC COINGHOST (COGO) Alım Satım İşlemlerinin Yeniden Başlatılması Duyurusu

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0MEXC, 6 Ekim 2022 17.30 (TSİ) itibarıyla COGO/USDT alım satımına devam edecektir. COGO için para yatırma ve çekme işlemleri aynı anda açılacaktır.


COINGHOST (COINGHOST) kısaltmasının COINGHOST (COGO) olarak değiştirildiğini lütfen göz önünde bulundurun, daha fazla bilgi için lütfen linkteki duyuruyu (https://support.mexc.com/hc/tr/articles/11190121305881-MEXC-Token-ve-Sözleşme-Swapının-Hazırlanmasında-COINGHOST-COINGHOST-Alım-Satımını-Askıya-Alacak) kontrol edin.


Askıya alma sırasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, desteğiniz için teşekkür ederiz!


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst