MEXC; Bitcoin 14 Yaşında! Zamanı Geriye Alma Şansınız Olsaydı Hangi Yıla Gitmek İstediniz?

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
557
Tepkime puanı
0


Bitcoin, 3 Ocak 2009 tarihinde yani bundan tam 14 yıl önce "Satoshi Nakamoto" takma adlı bir kişi veya grup tarafından piyasaya sürüldü.
İlk çıkışından beri tahmini 603 milyon işlem (tx) yapıldı, 18 milyon 588 bin BTC üretildi, tahmini Bitcoin sahibi sayısı 100 milyonu geçti. MEXC Türkiye, bu özel günü kutlamak için Türk kullanıcılara özel bir etkinlik planladı.


Etkinlik 1: 41 Kere Maşallah! Bitcoin'in 14. Yılına Özel 41 Kişiye 14 USDT Hediye!

-Eğer bir zaman makinesi icat edilseydi, Bitcoin'in çıkışından sonraki hangi yıla ne sebeple dönmek isterdiniz?
İlgili etkinlik altında hangi yıla dönmek istediğinizi ve sebeplerini yazın. 5 arkadaşınızı etiketleyin, ilgili gönderiyi beğenin ve retweet edin. 14 USDT ödül kazanan 41 kişiden biri olma fırsatını yakalayın!


İlgili Gönderi Bağlantısı: Katılım Formu: https://forms.gle/mB8TvdLdudVB12j17


Şartlar ve Koşullar:
-Bu etkinliğe sadece KYC doğrulamasını tamamlamış Türk kullanıcı katılabilir.
-Kazanan kullanıcılar etkinlik şartlarını yerine getiren ve formu dolduran kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.
-MEXC, bu etkinlik hakkında nihai yorumlama hakkına sahiptir.
-Herhangi bir hileli işlem durumunun tespiti durumunda kullanıcı katılım hakkını kaybedebilir.Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst