"Kullanıcılarımıza Teşekkür Ederiz" - MEXC'nin Rengini "Okyanus Mavisi" Olarak Değiştirmesinin Al...

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0
MEXC, 2022 Eylül ayı itibariyle küresel kullanıcı sayısının 10 milyonu aştığını duyurmaktan mutluluk duyar!

Bu dönüm noktasıyla size yeni bir başarıyı ve yeni bir başlangıcı simgeleyen bir marka renk geçişini sunmaktayız - Eski "Orman Yeşili" rengimiz şimdi zarif "Okyanus Mavisi" renk paletiyle takdim edilecek.

Bu yılın Haziran ayında, yeni marka rengimiz "Okyanus Mavisi"ni test ederken MEXC Kore pazarımızda pilot uygulama yaptık ve geri bildirimler topladık.

"Okyanus Mavisi", Koreli kullanıcılarımız tarafından oldukça iyi karşılandı, aynı zamanda yeni bir topluluk oluşturduk.

Daha sonra, diğer ülke ve bölgelerde birbiri ardına araştırma ve geliştirme çalışmaları yaptık. Kullanıcılarımızın büyük çoğunluğundan aldığımız olumlu geri bildirimlere yanıt olarak, bugün 18 Kasım'da web sitesi arayüzünün marka rengini resmi olarak "Okyanus Mavisi" olarak güncellemeye karar verdik.

MEXC olarak bu yola ilk çıktığımızda, markayı temsil edecek ana renk olarak "Orman Yeşili"ni benimsemiştik.

Ekibimizin canlılık dolu olacağını ve bu tonla bir bütünlük duygusu hissedeceğini hayal etmiştik. 4 yıllık geliştirme sürecinde olgunlaştık, istikrarlı bir şekilde mükemmelliğe yaklaştık ve size hizmet vermenin sorumluluğunu sürdürdük.

"Okyanus Mavisi", MEXC'nin marka kimliğinin daha gerçek bir göstergesi olacaktır. Soğukkanlı ve profesyoneliz, açık görüşlü ve kapsayıcıyız, güçlü ve yenilikçiyiz - Her kullanıcımızı, bizi daha iyi anlamaya ve MEXC'nin sunduğu hazineleri keşfetmeye davet ediyoruz!

MEXC, güvenlik denetimleri, risk kontrol mekanizmaları ve sermaye güvenliği açısından piyasada rakipsizdir.

Ekibimiz ve kullanıcılarımız 170'den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. Kripto dünyasında dünya lideri olarak, Web3 ana sektörlerinin önde gelen varlıklarını sizin adınıza keşfediyoruz.

Lütfen yeni marka rengi değişikliğimizin tadını çıkarın ve emin ellerde olduğunuzu bilerek rahatlıkla işlemlerinizi yapmaya devam edin.
Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst