[İlk Listeleme] MEXC, XEN Crypto (BXEN) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0


MEXC, XEN Crypto (BXEN) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve BXEN/USDT işlem çiftini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı
BXEN/USDT Alım Satımı: Token dolaşımından sonra, yatırma miktarı minimum alım satım koşullarını karşıladığında BXEN alım satımı etkinleştirilecektir.
*Not:

BXEN, bir BEP-20 tokenidir. Lütfen, MEXC'deki BXEN ve XEN'in farklı tokenler olduğunu, dolayısıyla fiyat farklılıklarının oluşacağını unutmayın.
Ücretsiz mint tokeni olan BXEN, erken aşamada çok sayıda katılımcının ilgisini çekti, bu durum daha fazla satış baskısı yaratabilir. Lütfen alım satım yapmadan önce dikkatli olun.
Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olun.


Proje Bilgileri

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: XEN Crypto (BXEN)

Resmi Web Sitesi: https://xen.network/bsc

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0x2AB0e9e4eE70FFf1fB9D67031E44F6410170d00e

Twitter: https://twitter.com/XEN_Crypto

Telegram: https://t.me/XENCryptoTalk

Discord: https://discord.gg/B4TF6Cfe

Whitepaper: https://xensource.gitbook.io/www.xenpedia.io/about-xen/whitepaperProjenin Kısa Tanıtımı

XEN, kendi kendini kontrol eden bir değer birimidir. XEN tokeni, P2P değişiminde optimal olması amaçlanan değerli bir varlıktır, dolayısıyla bir alım satım aracıdır.
Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst