[İlk Listeleme] MEXC, DANGNN DAYA COIN (DGC) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0


MEXC, DANGNN DAYA COIN (DGC) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve DGC/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
DGC/USDT Alım Satımı: 30 Eylül 2022 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: DANGNN DAYA COIN (DGC)

Maksimum Arz: 10.000.000.000 DGC

Resmi Websitesi: https://dangnncoin.com/

Blok Gezgini (Mainnet): https://explorer.dangnn.co.kr/

Twitter: https://twitter.com/dangnn_project
Telegram: https://t.me/dgcglobalcommunity
https://t.me/dgcglobalofficial
Whitepaper: https://dangnncoin.com/wp-content/uploads/2022/06/DGC_whitepaper_ENG_10.pdf 

Projenin Kısa Tanıtımı

DGC Coin, etkinleştirilmiş Dapp, Akıllı Sözleşme, Oylama ve Ödeme Sistemi hizmetlerinden Hibrit POW A+ Blok zinciri platformudur. DGC Coin, yarılanma dönemine kadar özel blok zincirinin formunu korurken, kripto madenciliğini de destekleyecek.


Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst