[İlk Listeleme] MEXC, Bajun Network (BAJU) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

kriptoadmin

Altın Üye
Katılım
13 Eyl 2022
Mesajlar
572
Tepkime puanı
0MEXC, Bajun Network (BAJU) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve BAJU/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
BAJU/USDT Alım Satımı: 21 Aralık 2022 14.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Bajun Network (BAJU)

Toplam Arz: 50.000.000 BAJU

Resmi Websitesi: https://ajuna.io/

Blok Gezgini (Polkadot): https://polkadot.js.org/apps/?rpc=wss://bajun.api.onfinality.io/public-ws#/explorer

Telegram: https://t.me/ajunacommunity

Twitter: https://twitter.com/AjunaNetwork

Discord: https://discord.com/invite/cE72GYcFgY

Medium: https://medium.ajuna.io/

Whitepaper: https://github.com/ajuna-network/techpaper/blob/main/Lightpaper/Ajuna Network Lightpaper.pdfProjenin Kısa Tanıtımı

Bir Kusama parachain üzerinde çalışacak olan Bajun Ağı, Ajuna için Kanarya Ağı olacak ve BAJU tokeni tarafından beslenecek.

Bajun Ağı tamamen işlevsel olacak ve oyunlara ev sahipliği yapacak. Esas olarak yeni Ajuna özelliklerini, hizmetlerini ve işlevlerini test etmek ve tanıtmak için kullanılacaktır. Bu, geliştirme ve test için hızlı hareket eden bir ortam sağlayacaktır.

Bajun Network ayrıca daha küçük oyun stüdyolarını ve hatta küçük oyun geliştirici gruplarını desteklemek için çok daha kolay bir slot kiralama stratejisine sahiptir. Tamamen işlevsel bir ağ üzerinde yeni tür oyun konseptlerini takip etmek, yeni özellikler ve işlevler sunmak için kullanılabilecek yaratıcı bir ortam olması amaçlanmıştır.


Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst