honeygain internetinizi paylaşıp para kazanın

Katılım
27 Ara 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
kullanmadığınız internetinizi paylaşıp para kazanın 10 cihaza kadar bağlanabiliyor evden bilgisayar tablet yada telefonla aynı anda bağlana bilirsiniz minumum ödeme 20$ günlük 100 ila 20 kredi bonus var programın kullandığı 10 gb için kazandığınız 1 dolar 100gb 10 dolar yapıyor bu uygulama sadece kullanmadığınız miktarı kullanıyor telefonda mobil veri yi kısıtlayabiliyorsunuz
nternet trafiğiniz yalnızca güvenilir iş ortakları tarafından kullanılır ve uygulamanın kendisi cihazınızın depolama alanına erişim sağlamaz. Honeygain ile endişelenmenize gerek kalmadan kazanın.

Yardım ederek bir fark yaratın

Tıpkı sizin gibi diğer internet kullanıcılarına ve saygın şirketlere yardımcı olun, paylaşılan trafiğiniz, önemli çevrimiçi işlemleri ve coğrafi olarak engellenen içeriği yayınlamayı mümkün kılar.

Honeygain nasıl çalışır?

Kurmak

Uygulamayı cihazlarınıza yükleyin ve internete bağlayın

Honeygain'i çalıştırın

Honeygain uygulaması, kişisel verilere erişim olmadan interneti güvenli bir şekilde paylaşır

Toplasın

Bağlantınız internetten bilgi parçaları toplamak için kullanılır

İşletmelere yardım edin

Şirketler bu toplanan bitleri çeşitli hizmetler için kullanır (bunlar hakkında daha fazla bilgiyi "iş durumlarında" okuyun)

Ödeme alın

Bağlı cihazlarınızı kullanarak pasif gelir elde edin

Kazancınızı tahmin edin

Kazançlarınız, Honeygain’in ağıyla paylaştığınız GB trafik miktarına göre tahmin edilir. Ne kadar çok paylaşırsanız, o kadar çok kazanırsınız!

Ne kadar kazandığınızı etkileyen faktörler

Kazandığınız miktar, cihazlarınıza gönderilen trafiğe bağlıdır. İşte trafik akışını etkileyen ana faktörler.

Konumumuz

IP adresinizin yeri, kazancınızı belirleyen önemli bir faktördür. Bunun nedeni, bazı yerlerin ortaklarımız tarafından diğerlerinden daha değerli olmasıdır.

ip numaraları

IP adreslerinin sayısı

Kazançlarınız büyük ölçüde, sahip olduğunuz farklı IP adreslerine bağlı kaç cihaza göre belirlenir. Genel kural, ne kadar çok IP'ye bağlanırsanız, o kadar çok kazanacağınızdır.

hız

Ağ pingi / hızı

Ağ hızınız ve ping'inizin de kazançlarınız üzerinde etkisi vardır. En iyi performans, 50Mbps ve daha yüksek hızlara ve 50ms'den az Ping'e sahip ağlarda görülecektir. Yardım Masamızda daha fazla ayrıntı bulun.

Sıkça Sorulan Sorular

Kazançlarımı nasıl en üst düzeye çıkarırım?

1) Honeygain'i birden çok ağa yayılmış birden çok cihazda kurmak ve kullanmak. 2) IP adresi başına bir cihaz kullanmak, çünkü bu, trafiği kullanmanın en uygun yolu olacaktır. 3) Trafiğin kendisini yaymak için mobil ağ bağlantısına geçilmesi. 4) Tavsiye programımızı kullanmak. Bu şekilde, tüm tavsiyelerinizin kazancının% 10'unu elde edersiniz!

Honeygain ile iş yapmak istiyorum. Adımlar nelerdir?

Her şeyden önce - iş sayfamıza gidin ve Müşteri sorgulama formumuzu kullanın. Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve iş ortağı değerlendirme gelirlerimizde size rehberlik edeceğiz.

Mevcut ödeme oranı nedir?

Varsayılan ağ paylaşımı için, cihazlarınızdan geçen 10 MB trafik için 1 kredi kazanacaksınız. Yani 10 GB paylaşılan için 1 ABD doları kazanırsınız. İçerik Dağıtımına gelince (bölgenizde mevcutsa), İçerik Gönderiminin "Etkin" olduğu ve çalıştığı her saat için 10 kredi kazanacaksınız ("Sırada" seçeneğinin Etkin olarak sayılmadığını unutmayın).

Kazançta neden ani bir düşüş oldu?

Kazançlar günden güne değişiklik gösterebilir. Bir gün içinde keskin bir düşüş fark ettiyseniz, endişelenmeyin. Trafiğin geçici olarak düşmesinin iki nedeni vardır: 1) Çok sayıda kullanıcı, bölgenizdeki Honeygain'e aniden katıldı. 2) Müşterilerimiz bölgenizdeki trafik talebini azalttı.

ödeme bitcoin cüzdan hesabına yapılıyor

LİNK:
 
Üst