Görev yaparak para kazan!

Merhaba parasosyal.com üyeleri,

Bugün sizlere 1 ay uğraşıp para kazandığım sistemden kısaca bahsedicem çoğu kişi bu sistemi daha önceden biliyordur.

1 Ay içinde 57 dolarlık bir çekim yaptım site üzerinden. ( Referans gelirsiz )

1000 coin = 1 Dolar

Android için anlatım:
https://bit.ly/3OuNchh Linkinden kayıt oluyorsunuz ve epostanızı doğruluyorsunuz. Çark çevirme kısmına c1ae81b743 bu kodu yazıp çarkı çevirebiliyorsunuz. Sonra rewards kısmına gelip mobil uygulamasını indiriyorsunuz +150 coin kazandınız.

- Earn kısmına girip offertoro yazana tıklıyoruz ve install and open diyen bütün uygulamaları indirip bir kez açıyoruz.

- İndirme görevlerini yaptıktan sonra ayet studiosa girip vikings adlı oyunu indiriyoruz ve sarayı 6 seviye yapıyoruz. oyunu silmiyoruz 1 gün sonra silebilirsiniz.

- Ayetstudiosa girip Mafia city oyununu indirip tamamlayabildiğiniz kadar görevi tamamlayın. böyle devam ederek her teklif duvarında bulunan oyunları tamamlayın ve para kazanmaya başlayın.

İos için anlatım:
1.15 üstü ios sürümlü cihazınız varsa androiden 2 kat daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayetstudios kısmına girip vikings oyununu indirin tamamlayabildiğiniz kadar görevi tamamlayın zaten bunu yaptıktan sonra kafadan 5 dolar üstü kazanmış oluyorsunuz. androideki gibi mafia city görevini vb indirerek kazanmaya devam edebilirsiniz hayırlı kazançlar.

Sistemi kısaca özetlemeye çalıştım kafanıza takılan sorular ve anlamadığınız biryer varsa discord üzerinden bana ulaşarak sorabilirsiniz.

Discord: prx.dev#0001 ( Taktiklerde vermekteyim)