Fiverr

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Kimin için: Birisinin para ödeyeceği bir beceriye sahip olan herkes. İçerik yazma, web sitesi tasarımı, satış metin yazarlığı, logo tasarımı, seslendirme, video düzenleme ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey olabilir.
Kazanç: Ne yapabileceğinize ve kaç müşteri alabileceğinize bağlıdır.
Maliyet: yok.
Fiverr, işletmelerin tüm farklı projeleri için serbest çalışan bulmak için kullandıkları en önemli kaynaklardan biridir. Size bir örnek vermek gerekirse, şu anda en popüler aramalar, seslendirme işleri, logo tasarımı ve makale yazarlığıdır, ancak işletmelerin ihtiyaç duyduğu daha birçok proje türü vardır.
En iyi serbest çalışanlar “profesyonel” olma potansiyeline sahiptir, bunlar en iyinin iyisidir, Fiverr tarafından doğrulanır ve iş için en iyi serbest çalışanlardan bazıları olduklarını belirtmek için “Pro Onaylı” olarak işaretlenir.
Ve profesyonel oldukları için önemli ölçüde daha fazla ücret alabilirler.
Fiverr’e kaydolduktan sonra, kendi serbest hizmetlerinizi nasıl tanıtacağınız konusunda size daha iyi bir fikir vermesi için, rakiplerinizin hizmetlerinin reklamını nasıl yaptıklarına ve ne kadar ücret aldıklarına bakmak için zaman ayırın.
 
Üst