FaucetCrypto ile Coin Kazanmak

Katılım
4 Tem 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1


Bildiğini üzere özellikle günümüzde kripto paraların kullanımı oldukça arttı ve bununla birlikte bir çok farklı yöntemler ile kripto paralar kazanabileceğimiz sistemler ortaya çıktı. Bunlardan biride Faucet Crypto.

Faucet Crypto Nedir?
Faucet Crypto, kullanıcılarına anket doldurarak, görev yaptırarak, video izleterek ve linklere ziyaret ettirerek kripto para kazandıran bir sistemdir.

Nasıl Kripto Para Kazanırım?

Öncelikle bu yazıya tıklayarak siteye gidip üyelik işlemlerini tamamlayıp daha sonra mail hesabına gelecek olan doğrulama e-postası ile hesabınızı doğrulamalısınız.
Hesabınızı doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra Dashboard(Kullanıcı Paneline) girin ve soldaki menülerde ki seçeneklere bakalım. Peki nedir bunlar?Ready To Claim!(Hediye)
Burada sistemin size 25 dakikada bir verdiği ödülü kazanırsınız, kazanmak için tıklayıp açılan sayfada ki 10 saniyelik sürenin dolmasını beklemeniz yeterlidir. Süre tamamlandıktan sonra ise Get Reward butonuna basarak ödülünüzü alabilirsiniz.
Ptc Ads(Sayfa Ziyaret)
Bu seçeneğe girdiğinizdede açılan sayfada karşınıza teklifler sunulacak burada bir teklifi seçip Watch'a basın. Az önce ki işlem gibi buradada 10 saniye bekliyoruz ve süre dolunca Get Reward butonuna basıyoruz. Ardından sizi farklı bir siteye yönlendirecek bu sitede kesinlikle işlem yapmayın sadece sağ üstteki sayacın sıfır olmasını bekleyin ve sağ üstteki Continue butonuna basın. Burada fazladan bir sekme açılacaktır FaucetCrypto.com olmayan siteyi kapatmanızı tavsiye ederim.
Surveys(Anketler)
Bu seçeneğe tıkladığımızda eğer bilgisayar üzerinden giriyorsanız sayfanın sağ kısmında küçük bir sekme açılacaktır siz yeni kayıt olduğunuz için burada sizden kişisel bilgiler istenebilir, verip vermemek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerin istenmesinin sebebi ise sizlere uygun anket sunabilmektir. Eğer bilgilerinizi verip devam ettiyseniz size uygun anket varsa bu sekmede gösterilecektir bu anketlere tıklayarak anketi doldurup ödülünüzü alabilirsiniz.
Offerwalls(Teklif Duvarı)
Burada çeşitli teklif sistemleri vardır bunlarda genelde anket doldurma, mobil uygulama indirme, belirli bir siteden size harcama yaptırma, sizi belli bir siteye kaydetme gibi farklı görevler mevcuttur. Burada kendinize göre devam edebilirsiniz fakat sizlere tavsiyem kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi paylaşmamanızdır.
Shortlinks(Kısaltılmış Linkler)
Bu sayfaya geldiğinizde karşınıza bir kaç tane teklif sunulacak burada bir tanesini seçip Claim Link butonuna basıyoruz. Açılan sayfada yine 10 saniye beklemeniz ve süre dolunca Get Reward butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra sizi link kısaltma sistemine yönlendirecek burada kısaltılmış linklerde reklamları geçerek ödülü kazanabiliyorsunuz.
Challenges(Hedefler)
Burada açılan sayfada sizlere günlük olarak sizlere verilmiş olan hedefleri görürsünüz bunları tamamladığınızda Claim Challenge butonuna basarak ödülünüzü alabilirsiniz.

Referans Sistemiyle Kazanmak
Her sistemde olduğu FaucetCrypto sisteminde de referans sistemiyle ek kazanç mümkün.
Öncelikle kullanıcı panelinde soldaki seçeneklerden aşağıya iniyoruz ve Refferals seçeneğine tıklıyoruz, bu kısımda biraz aşağıya indiğinizde bu görselin aynısını görmeniz mümkündür. Burada tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı link ile bu siteye girmesini sağlayıp daha sonra kayıt etmektir, sonrasında arkadaşlarınız ödül kazandıkça sizde %20 pay kazanacaksınız.


Kazancımı Nasıl Çekebilirim?
Öncelikle eğer Binance hesabınız yoksa buraya tıklayın ve hemen hesap açmayı öğrenin. Farklı borsaları kullanmak isterseniz buraya tıklayın. Para çekmek için gereklidir.
Az önce sol menüden Refferals kısmına girmiştik, onun hemen altında ki Withdraw seçeneğine tıklıyoruz. Aşağıda ki resimdede gördüğünüz gibi Kripto Paralar listelenecek burada Out of Stock ve Withdraw şeklinde iki seçenek mevcut kazancımızı çekebilmemiz için Withdraw yazmalı, şimdi Withdraw butonuna basıyoruz ve açılan pencerede seçtiğiniz kripto para birimine göre ödeme kanalları var burada kendiniz devam ederek paranızı çekebilirsiniz.Farklı kazanç yolları için tıklayın.
 
Üst