Facebook’tan Para Kazanmak

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
Temel öğeler
1 – Duvarınızda güzel şeyler paylaşın. Sosyal medyadan para kazanmak için başarılı bir plan yapmanız gerekir. Facebook’tan para kazanmak istiyorsanız her gün ilginç linkler, görseller ve güncellemeler paylaşmanız gerekir.
 

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
  • Niş araştırın ve nişinizi kaliteli içerikle doldurun. Nişinizin anlaşılır olması gerekir. Örneğin kedi sevenler, anneler veya belli politik görüşlerdeki insanlar için içerikler paylaşabilirsiniz. Bir ürünün pazarlamasını hesabınız aracılığıyla yapmayı planlıyorsanız ürününüzle ilgili linkler paylaştığınızdan emin olun.
  • Başka bir Facebook hesabı açarak kişisel Facebook hesabınızı ayırabilirsiniz. Bu hesabı içeriklerinizi yayınlamak için kullanabilirsiniz ve kişisel Facebook hesabınızdan da linkler paylaşarak insanların bilmesini sağlayabilirsiniz. Kullandığınız yaklaşıma bağlı olarak çoklu hesaplar kullanabilirsiniz.
  • Zaman verin. Hesabınızın dikkat çekmesini istiyorsanız her gün güncel ve bağlantılı içerikler paylaşmanız gerekir.
 

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
461
2 – Kazanmak için taahhütte bulunun. Facebooktan güvenilir şekilde para kazanmanın yolu kalıcı işler yapmaktır. Diğer işlerde olduğu gibi çalışma programı hazırlayın.
  • Organize edin. Hangi stratejiyi takip ederseniz edin gün içerisinde birçok şeye dikkat etmeniz gerekecektir. Yapacaklarınızı önceden planlayın.
  • Pazarı doyurun. Facebookta pazarlama maliyeti yoktur sadece zaman ayırmanız gerekir. İstediğiniz kadar pazarlama yapabilirsiniz.
  • Agresif olun. Ziyaretçi sayınızı arttırmanın en iyi yolu insanlara sürekli olarak arkadaşlık talebi göndermektir. Çoğu kişi kabul etmez ancak kabul edenler de olacaktır.
 

Ahmet

Altın Üye
Katılım
15 Nis 2021
Mesajlar
503
Tepkime puanı
22
Facebooktab para kazanma konusunda verdiğiniz bu bilgiler için sağolun
 
Üst