cloudminingtr Cloud madenciliği

Katılım
27 Ara 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Site Hakkında Genel Bilgi: mining yaparak yatırımsız yorulmadan ücretsiz coin kazanın

Amaç:Sistemde LTC DOGE TRON SHIBA Cloud madenciliği hizmeti verilmekte.
Suanda yatırım yapmadan sizlere SHIBA - DOGE - TRON - LTC madenciliği yapabilme imkanı sunuyor.

Site Sahibi İse Belirtsin:hayır

Site İletişim Bilgileri:Telegram Adresi: @turkeycloudmining @trcloudmining

Sitenin Açılma Tarihi:01.12.2021

Site Yatırımsız Kazandırıyor mu :Evet Sisteme Yatırım zorunluluğu yoktur. Reinvest ve kod girme zorunluluğu yoktur. Hiç bir şey yapmadan günlük veya 15 gün içinde 1 veya 2 kere Sisteme girmeniz yeterli.

Bilgisayarla Mining İmkanı:evet

Mining Sitelerinin Hediye Verdiği Güç, Materyal Adı Ve Miktarı:Telegram Adresinden Sisteme Yapılan yatırımların hergun %40'ı kadar kupon paylaşımı yapılacaktır.

Mining Siteleri İçin Kazım Yapılan Sanal Coin İsimleri:Tron LiteCoin Doge Shiba XRP

Ödeme İşlemcileri:Tron LiteCoin Doge Shiba XRP

Minimum Ödeme Limiti:100 TRON 0.15 LTC 50 DOGE 500,000 SHIBA 50 XRP

Referans Kazançları:Sistemde referans sistemi mevcuttur.her bir referansıniz yatırım yaptığında veya coin çektiğinde sizlere yaptığı işlemin yüzde 15i kadar bonus gelecektir.

Yatırım:Yatırım bonusu %20 Dir

Bilgi:Eğer sistemden çıkmak isterseniz yapılan yatırım kadar sizlere geriye gönderilir. Yapılan kazım işleminin ödemesi sağlanmaz.Yapılan kazım sonrasında çekme işlemlerinizde tarafınıza fee ucreti yansıtılmaz.

Reinvest nedir: Reinvest yaptıgınız kazım miktarlarını yatırım yaparak kazım hızını arttırmak için kullanılan sistemdir. buna iç yatırım diyoruz sistemden kazandıgını sisteme yatırarak gunluk kazım hızınızı arttırmaya yarıyor. YAPILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR. kişilerin kendi düsüncelerine göre yapıp yapmama kararını verecektir.

Cekebilecegim Yer Neresi: kazım yaptıgınız yerde 3 adet sekme göreceksiniz kazanç kısmı sizlerin cekim yapabileceginiz yerdir kazanc kısmında bulunan rakam en erken minumum miktara geldiginde cekim yapabilirsin yatırım kısmı sisteme yaptıgınız yatırımdır.günlük kazım kısmı ise sizlerin 24 saatte kazabileceginiz miktardır.

Yatırım Nasıl Yapılır:1.reinvest sistemi 2 - telegram grubumuzdan hergun gelen yatırımın % 40ı kadar coin hediye kodu paylasıyoruz buradan gireceginiz miktarlar 3- ise herkese özel tanımlanmıs wallet adreslerinden sisteme yatırım amaclı gönderilen miktarlardır. bu 3 grup sizlerin yatırımını göstermektedir.

Yatırımlarımı çekebilirmiyim :Sistemden cıkmak istediginizde ne kadar cekim yaptınız hiç önemli değil sisteme WALLET ile gönderilen yatırımları BONUSSUZ sekilde sizlere aide etmekteyiz. iade sonrası mevcut hesabınız silinmekte kod ve reinvest ile yapılan yatırımlarınızı kullanamamaktasınız. 2. Olarak sistemden yaptığınız yatırımların yarısını çekmek istediginizde sizlere gönderim sağlanır fakat yaptığınız yatirimda bonus ilavesi hesabınızdan düşülür. Bu işlemi yatırımdan 15 gün sonra yapabilirsiniz ve 30 günde 1 kez tekrarlayabilirsiniz.

Kaç adet hesap açabilirim: Her ip den maximum 10 adet hesap acabilirsiniz. 10 adetten fazla hesap actıgınız durumlarda actıgınız hesaplarınızı tarama sonucunda silmekteyiz. bu silinen hesaplar en son actıgınız hesaplar olmayacaktır.kural dısı davranıldıgından dolayı ilk acılan hesaba göre olacaktır.

Süre : Suan için sistem 2026 yılının ekim ayına kadar duracaktır. herhangi şekilde geriye tarih alınması söz konusu değildir. ileri tarih olabilir yani 5 yıldan uzun sürede durabilir

site resmi:


Referanslı Kayıt Linki:
https://cloudminingtr.com/register?ref=fPO8H
 
Üst