Çark çevirerek 0.01BTC kazanmak

Sinem

Yeni Üye
Şu ana kadar birçok site denedim fakat neredeyse hepsi scam ya da çok uzun süre uğraştırıcı. Ancak sizlere anlatacağım site scam ya da aylarca uğraşacağınız bir site değil.

Siteye kaydolduğunuzda 100 spin veriliyor ve saat başı ücretsiz 100 spin veriliyor. Ancak şöyle bir detay var spinleriniz bitmeden ücretsiz spin hakkını kullanamıyorsunuz. Çarkı çevirirdiğinizde spin ve btc haricinde ticket da kazanabiliyorsunuz. Bu ticketlar ne için derseniz sitenin lottery kısmında füzenli olarak çekiliş yapılıyor ve bu çekilişler sonucu kazananlara sıralamasına göre btc veriliyor. Ticketları çark çevirerek ve store kısmından alabilirsiniz.

Peki nasıl saat başı verilen spinler haricinde spin kazanabiliriz? Bunun için iki yöntem var. İlki referans sistemi. Getirdiğiniz her referanstan belli bir spin kazanıyorsunuz. İkinci yöntem ise oyunlar ancak şu an oyunlardan kazanamıyorsunuz. Nedenini ben de bilmiyorum.

Son olarak çekim limitinden bahsetmek istiyorum. Çekim limiti 0.01BTC ancak bu gözünüzü korkutmasın bu limite ulaşmak düşündüğünüzden de kolay.

Siteye kaydolmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://btcspinner.io/invite/1090913