⚡ BitOasisTR - 120 TL + 20 TL Benden Kazan! [Yüksek Geri Ödeme!]

Katılım
9 Tem 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
BitOasisTR isimli borsa yatırım ile 120 TL'ye varan ödüller veriyor. KYC ve yatırım şart.*BitOasis Türkiye “Davet Et & Kazan” kampanyası; 5 Temmuz SALI günü, saat 08:00’da başlayacak ve 28 Temmuz Perşembe günü, saat 23:59’da sona erecektir.İşlemler yapılırken veya borsa kaynaklı oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmem. Gereken araştırmaları kendiniz de yapınız. Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yapılması gerekenler;


1- Referans linkim ile siteye üye ol ve KYC doğrulamanı gerçekleştir. Türkçe harf ve sembol kullanmayın. Işık ve fotoğraf netliğine dikkat edin. KYC otomatik onaylansın. KYC gönderdikten 3-4 dakika sonra ikametgah isteyen bir mail alabilirsiniz. Mailde verilen linke tıklayıp ikametgah gönderin. KYC için Katman 1 yeterli.2- Kendi adınıza olan bir banka hesabı ile yatırım yapacaksınız. Yatırımı yaparken, siteden size verilen yatırım referans kodunu açıklamaya girmeyi unutmayın. Yatırım miktarı, şube adı vs. bilgileri doldurun. Türkçe harf kullanmayın.3- Siteye TL olarak yatırımınızı yapın. Yatırımı yaptıktan sonra dekontu siteye yükleyin. Tablodan alacağınız ödüle göre yatırım yapabilirsiniz. 1501 TL üzeri daha yüksek ödül verir.4- Yatırımın siteye ulaşmasını bekleyin. Bazen 5 dakika, bazen 1 saat kadar sürebiliyor.5- Yatırım siteye ulaştıktan sonra bir defa tüm para ile XRP alın.6- XRP aldıktan sonra ödülünüz de cüzdanınıza TRY olarak yansıyacak. Yansıyan ödül ile de XRP alın.


7- Tüm XRP'ları kendi borsanıza çekebilirsiniz.


8- İşlemleri yaptıktan sonra, gelen ödül mailini(saat ve dakika gözükecek şekilde) ekran görüntüsü alarak bana iletin.

Bana gelen ödülün 20 TLsini size göndereceğim.

Ödeme için Havale/EFT, Kripto, Papara, Nays, Tosla gibi tüm ödeme araçları kullanılabilir.
210


Referans Linkim: https://bitoasistr.com/tr/register?referralId=8YBDG5YA
Kampanya referansa özeldir. Referanssız benden ödül alamazsınız.


Referanssız Link: https://bitoasistr.com/

Bana ulaşmak için forumdan özel mesaj gönderebilirsiniz veya telegramdan ulaşabilirsiniz telegram için TIKLA

Çekim Kanıtı;
211
212
 
Üst