Anket doldurarak para kazanmak için yapmanız gerekenler:

Nurullah

Altın Üye
Katılım
3 Nis 2021
Mesajlar
517
Tepkime puanı
458
2021’de anket doldurarak para kazanmak için yapmanız gereken tek şey, yukarıda web adreslerini verdiğimiz şirketlere kayıt olmak. Böylece kısa süre sonra e-mail yoluyla anket davetleri alacaksınız. Nasıl kayıt olurum?
#1
Katılmak hızlı ve kolaydır! Yukarıdaki “buradan kaydol“a tıklamanız yeterlidir. Kaydınızı ücretsiz olarak tamamlamak için karşınıza çıkan sayfadaki formu doldurun.
#2 Anket şirketlerinden aboneliğinizi onaylamanızı isteyen e-postalar alacaksınız. Onaylamak için bağlantıları takip edin ve kazanmaya başlamaya hazırsınız!
#3 Bundan böyle, anketler için e-posta yoluyla davetiyeler alacaksınız. İstediğiniz kadar ankete katılın ve her biri için ödül kazanın!
Profilinizin %100 tamamlanmış olması daha fazla anket almanıza yardımcı olacağından profil anketlerini gözden geçirmeyi unutmayın.
Anket panelinin size davetiye göndermeden önce profilinizi analiz etmesi biraz zaman alacağından dolayı daha birinci günden anket doldurarak para kazanmayı beklemeyin.
Ertesi gün veya belki birkaç gün sonra profiliniz uygunsa ankete katılmanızı isteyen bir e-posta davetiyesi alacaksınız.
Davet e-postası, anketin ayrıntıları, ne kadar zaman alacağı ve sunulacak ödüllerin detaylarından oluşur. Eğer ödül sizi tatmin ediyorsa, bir sonraki işlem için ”Ankete başla” bağlantısını tıklamanız yeterli.
 
Üst